Banner Top
Log In

DACHOWANIE PO ZAKUPIE

Na strachu i niegroźnych potłuczeniach zakończyła się jazda BMW dla dwójki mieszkańców pow. krasnostawskiego. 19-latek tuż po zakupie auta zabrał ojca na przejażdżkę. Właściciel nie nacieszył się długo nowym nabytkiem, gdyż kierowane przez niego auto wypadło z drogi i dachowało. 

W sobotę w godzinach popołudniowych krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m. Orłów Drewniany w gm. Izbica. Na miejscu funkcjonariusze zastali zniszczone BMW oraz dwóch mężczyzn: 19-latka oraz jego ojca, którzy zostali zabrani do szpitala. Jak się okazało, nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Policjanci ustalili, że pojazdem kierował 19-latek. W pewnym momencie młody mężczyzna najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni dachując.

Na uwagę zasługuje fakt, że 19-latek kilka godzin wcześniej zakupił BMW i razem z ojcem wybrał się na przejażdżkę. Nastolatek nie miał okazji się nim długo nacieszyć. Całe zdarzenie skończyło się jedynie na strachu. 19-latek był trzeźwy. Kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Za popełnione wykroczenie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

 


Za: MK Lubelska.policja.gov.pl 
Fot OSP KSRG Izbica

Tagged under
Small Ad

Small Ad