Banner Top

Log In

Po dachowaniu ukryli tablice w bagażniku

Był 12 sierpnia, około godziny 17:00, kiedy policjanci z krasnostawskiej komendy przyjęli zgłoszenie o dachowaniu pojazdu, do jakiego doszło na ul Bojarskiego. Na miejscu okazało się, że 38 – latka oraz 24 – latek zastani obok zdezelowanego auta są nietrzeźwi. Nie przyznali się do prowadzenia samochodu. 

Do zdarzenia doszło w Krasnymstawie na ulicy Bojarskiego (jest to droga prowadząca do nieczynnego już miejskiego wysypiska, jakie niegdyś funkcjonowało na Krakowskim Przedmieściu, które zarazem łączy się w linii prostej ze swoją kolonią). Zastane na miejscu auto marki Renault miało wyraźne uszkodzenia. Owinięte w ubrania tablice rejestracyjne pojazdu zostały znalezione przez policjantów w bagażniku.

Mieszkańcy Krasnegostawu, którzy znajdowali się na miejscu zdarzenia, zostali poddani badaniu alkomatem. Kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a mężczyzna 0,7 promila. W czasie wyjaśniania okoliczności początkowo twierdzili, że autem kierował znajomy, którego danych nie potrafili podać, później jednak nie byli w stanie przytoczyć ostatecznej wersji wydarzeń. Potencjalni sprawcy zdarzenia drogowego trafili na noc do aresztu, a pojazd na policyjny parking. Policja jest w trakcie ustalania, kto był odpowiedzialny za spowodowanie zdarzenia drogowego.


Fot: Lubelska.policja.gov.pl

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
YouTube
Twitter
Instagram