Banner Top
Log In

PRZYCZEPA UDERZYŁA W JADĄCY Z PRZECIWKA SAMOCHÓD

Policjanci z komendy w Krasnymstawie wyjaśniają okoliczności wtorkowego wypadku na drodze K-17. Podczas zdarzenia od busa marki Mercedes odczepiła się przyczepa, która uderzyła w nadjeżdżającego z przeciwka forda. W wyniku zdarzenia trzy osoby odniosły obrażenia

We wtorek, 27 czerwca, w godzinach wieczornych dyżurny Policji w Krasnymstawie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym jakie miało miejsce na drodze K-17 w miejscowości Zakręcie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że od jadącego w kierunku Lublina samochodu marki Mercedes z nieznanych przyczyn odczepiła się przyczepa, która uderzyła w jadącego z przeciwka forda. Samochodem podróżowały trzy osoby, które w wyniku odniesionych obrażeń trafiły do szpitala.

Zarówno 58-letni kierujący samochodem marki Mercedes, jak i 61-letni kierowca forda byli trzeźwi. Pracujący na miejscu funkcjonariusze przy udziale biegłego dokonali oględzin oraz zabezpieczyli ślady. Obecnie trwa przesłuchiwanie świadków oraz wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przebiegu wypadku.


za: J.S. / lubelska.policja.gov.pl

Tagged under
Small Ad

Small Ad