Banner Top

Log In

RANNEGO MOTOCYKLISTĘ PRZETRANSPORTOWANO ŚMIGŁOWCEM

W ciężkim stanie trafił do szpitala kierujący motocyklem i jego pasażer. Jednoślad, którym jechali zderzył się z osobową kią. Okoliczności tego zdarzenia badają krasnostawscy policjanci, którzy apelują też o rozwagę i rozsądek na drogach.

W niedzielę około godziny 18-tej dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Wólce Kraśniczyńskiej. Na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich doszło do zderzenia motocykla z osobową Kią. Jednośladem podróżowało dwóch 22-latków – mieszkańców gminy Kraśniczyn. Obaj doznali licznych obrażeń. Stan kierującego motocyklem był na tyle ciężki, iż do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafiła również kierująca samochodem KIA. Obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne. Kierująca osobówką 18-letnia mieszkanka Kraśniczyna była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Spośród kilku hipotez sprawdzana jest również ta, iż to kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka motocyklowi.

Policjanci kolejny raz apelujemy o rozwagę na drogach.


Za: P.W. lubelska.policja.gov.pl 

Tagged under
Facebook
YouTube
Twitter
Instagram