Banner Top
Log In

ŚMIERĆ POD KOŁAMI CIĘŻARÓWKI – POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW

Policjanci z Krasnegostawu wyjaśniają dokładne okoliczności potrącenia pieszego w Ignasinie. W skutek zdarzenia 38-letni obywatel Ukrainy poniósł śmierć na miejscu. Ktokolwiek ma wiedzę na temat zdarzenia proszony jest o kontakt z krasnostawską Policją.

Do tego wypadku doszło wczoraj około godziny 5:30 na krajowej 17-stce, w miejscowości Ignasin, gm. Fajsławice. Kierowca samochodu ciężarowego marki Man jadąc od strony Lublina śmiertelnie potrącił 38-letniego obywatela Ukrainy. Do zdarzenia doszło na wysokości przystanku autobusowego, gdzie chwilę wcześniej mężczyzna wysiadł z busa relacji Krasnystaw – Lublin. Wstępne ustalenia wskazują, że w momencie wypadku pieszy znajdował się w środkowej części jezdni. Prawdopodobnie czekał, aż przejadą samochody, które kierowały się w stronę Lublina.

Kierujący i pasażerowie tych pojazdów jak również osoby, które mogą posiadać informację co do okoliczności tego zdarzenia proszone są o kontakt z dyżurnym krasnostawskiej komendy pod numerem telefonu (82) 575-62-10 lub 112


Za: lubelska.policja.gov.pl

Tagged under
Small Ad

Small Ad