Banner Top
Log In

STARANOWAŁA PIESZEGO NA PRZEJŚCIU

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego z udziałem pieszego doszło w Krasnymstawie. Kierująca osobowym audi na przejściu dla pieszych potrąciła 17-latka. Na szczęście obrażenia jakie odniósł nie były poważne. Kobieta straciła prawo jazdy

W czwartek około godziny 11.30 na ul. Okrzei w Krasnymstawie doszło do potrącenia pieszego. Kierująca audi 51-letnia mieszkanka Krasnegostawu na oznakowanym przejściu dla pieszych najechała na 17-latka. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Krasnegostawu przechodził przez przejście od strony prawej – patrząc z punktu widzenia kierującej. Nie zauważyła ona młodzieńca pomimo, iż z przeciwnej strony oczekiwał inny pojazd. 17-latek trafił do szpitala. Tam okazało się, iż obrażenia jakie doznał to ogólne potłuczenia. Obydwoje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Ponadto zostanie przeciwko niej skierowany wniosek o ukaranie do Sądu.

 


Za: PW / Lubelska.policja.gov.pl

Tagged under

2 Comments

  1. Losian Reply

    A może bylo tak, że ten drugi zatrzymal sie i zapraszal pieszego na przejscie, nie usprawiedliwia to potrącenia,ale potwierdza,ze takie zachowanie stwarza dodatkowe zagrozenie

  2. Kaczula Reply

    W mojej skromnej ocenie. Auto jechało dosyć szybko, a pieszy dosyć późno wszedł na pasy. Uwarzam że pieszy tez powinien ponieść jakiegoś rodzaju konsekwencje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Small Ad

Small Ad