Banner Top
Log In

START AWANSOWAŁ DO IV LIGI /WIDEO/

Stało się to, na co miasto czekało. Po kilku latach starań Start Krasnystaw wraca do IV ligi. Awans ten przypieczętowany został w wyjazdowym meczu Startu Krasnystaw z Ruchem Izbica, który odbył się ubiegłej niedzieli. Start pokonał swojego rywala 5:0.

Mecz z Ruchem Izbica przyciągnął znaczną rzeszę kibiców obu drużyn. Przyznać jednak należy, że to kibice Startu byli znaczniej bardziej widoczni i słyszalni. Determinacji i zacięcia nie zabrakło również na murawie. Pierwsze 20 minut spotkania miało jednak przebieg bezbramkowy. Sytuacja na korzyść Startu miała szansę zmienić się — około 23— minuty za sprawą Piotra Wójcika, piłka trafiła jednak w słupek. Odbitą piłkę, która miała znaleźć się poza boiskiem, przejął Rustam Kishiev, który po chwili podał ją do Michała Kuczyńskiego, ten zatrzymał ją, po czym oddał strzał. Strat przejął prowadzenie. Drugą bramkę dla gości, jeszcze w pierwszej połowie spotkania zdobył grający świetny mecz Kishiev (33 minuta). On też, już w drugiej połowie zdobył dwie kolejne bramki: jedną w 60, drugą 78 minucie. Ostateczny wynik ukształtował Daniel Chariasz, który 81 minucie podbił wynik na 5:0 dla Startu. Mecz należał do ciekawych, chociaż przewaga Startu była wyraźna, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania. Bezpośrednio po meczu uradowani z awansu piłkarze Startu podziękowali kibicom. Nie zabrakło także „sto lat” odśpiewanego przez publiczność dla kapitana drużyny Dawida Bielaka, który tego dnia obchodził (w zasadzie to „obbiegał”) urodziny.

Poniżej relacja filmowa oraz fotograficzne uzupełnienie.

Materiał foto/wideo: Krasnostawska.pl