Banner Top
Log In

TRZECIA…

Najpierw był błysk flesza, ktoś zrobił jej zdjęcie, potem miała wrażenie, że ktoś ją śledzi. Myślała, że jej się tylko wydaje…  On jednak wie już o niej wszystko. Ma listę i Eliza jest na niej trzecia.

W czwartek 27 lipca,  Powiatowa Biblioteka w Krasnymstawie gościła pisarkę – Magdalenę Stachulę – autorkę książki „Idealna”, tytułu który okazał się bestselerem 2016 roku, będąc zarazem debiutem literackim Magdy.  Zorganizowane wydarzenie było drugim spotkaniem autorskim z Magdą, jakie zostało zorganizowane w Krasnymstawie, w murach dawnego kolegium jezuickiego. Okazją do zorganizowania spotkania, była niedawna premiera kolejnej książki Magdy, zatytułowanej „Trzecia”. Spotkanie poprowadziła w formie wywiadu, dyrektor Biblioteki Elżbieta Patyk.

Magdalena Stachula uznawana już za mistrzynię thrilleru psychologicznego, pochodzi z Krasnegostawu. Mieszka poza Lubelszczyzną, w Krakowie, w którym – po ukończeniu krasnostawskiego Liceum Władysława Jagiełły – kontynuowała edukację.  Od września Magda zaczyna pracę nad kolejnym thrillerem psychologicznym.

Bohaterką „Trzeciej” jest Eliza, która jest psychoterapeutką. Podczas wielogodzinnych sesji zagląda w umysły swoich pacjentów. Pewnego dnia orientuje się, że to ją ktoś śledzi, że ktoś obcy zagląda w jej życie. Tym razem to ona szuka pomocy. ale nikt jej nie wierzy. „Anonimowość w dzisiejszym świecie to fikcja i tak naprawdę ta historia może zdarzyć się każdemu z nas” – mówi o swej nowej książce Magda.

 

Miły upominek, pamiątkowy dukat miejski „6 Krasnych” wraz z certyfikatem, od Tomasza Tylusa przyjaciela Magdy.

Small Ad

Small Ad