Banner Top

Log In

11 SIERPNIA -Utrudnienia w ruchu drogowym na terenie regionu

 

Informujemy, że w dniu 11.08 br. na trasie: Boruń – Wola Siennicka – Siennca Różana – Żdżanne – Wierzchowiny, planowo  w godzinach od 10:40 do 11:20 oraz na trasie: Rejowiec – Krupe I -Krupe II – Siennica Nadolna – Krasnystaw (ul. Rejowiecka/Nr. 812, ul. Lwowska/S 17) – Małochwiej Duży – Brzeziny – Kraśniczyn – Stara Wieś – Drewniki – Majdan Skierbieszowski, planowo w godzinach od 11:40 do 12:50 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Utrudnienia na drogach spowodowane są włączeniem ich do trasy 63. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Przyjaźni Polsko – Ukraińskiej. Wydarzenie rozpoczęło się w środę (07.08) i potrwa do niedzieli(11.08). Ostatni etap rajdu przebiega przez miejscowości usytuowane w pobliżu Chełma, Krasnegostawu oraz Zamościa.

Kierowcy przejeżdżający przez wymienione miejscowości muszą liczyć się z okresowymi utrudnieniami w ruchu. Policja apeluje do kierowców o cierpliwość, zwracanie szczególnej uwagi na funkcjonariuszy Policji oraz inne służby odpowiedzialne za zabezpieczenie trasy wyścigu i stosowanie się do wydawanych przez nich poleceń.

 

Tagged under

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
YouTube
Twitter
Instagram