Banner Top
Log In

WYPADEK PRZY URUCHAMIANIU CIĄGNIKA

W niedzielę przed południem na terenie jednej z posesji w gm. Gorzków ciągnik rolniczy przejechał po 72-letnim mężczyźnie. W ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

W niedzielę przed południem dyżurny krasnostawskiej policji został powiadomiony o wypadku, do jakiego doszło gm. Gorzków. Według zgłoszenia mężczyzna został przejechany przez ciągnik.  Funkcjonariusze ustalili, iż 72-letni mieszkaniec chciał za pomocą sprężarki ciągnikowej napompować koło w rowerze. W tym celu uruchomił ciągnik, stojąc obok kabiny. Odpalany pojazd, z uwagi na to, iż był pozostawiony na biegu, ruszył do przodu. Mężczyzna został przejechany kołem po klatce piersiowej i głowie. Całe to zajście widziała przez okno jego córka, która natychmiast wezwała służby ratownicze.  72-latek w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia oraz po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności i wyobraźni przy korzystaniu z tego typu urządzeń.


Za: lubelska.policja.gov.pl
Aktualizacja: Krasnostawska.pl
Fotografia: poglądowa.

Tagged under
Small Ad

Small Ad