Banner Top
Log In

Z PROMILAMI ZAMIAST UPRAWNIEŃ

Policjanci pracujący na miejscu wypadku drogowego zatrzymali 32-latka. Mężczyzna kierował pojazdem marki Ford w Siennicy Królewskiej Dużej mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

W sobotę w godzinach wieczornych policjanci z Krasnegostawu wykonywali czynności na miejscu wypadku drogowego w Siennicy Królewskiej Dużej. (Przypomnijmy, doszło tam do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu zmarła jedna osoba, druga z obrażeniami trafiła do szpitala. Link na końcu artykułu). W pewnym momencie funkcjonariusze zabezpieczający miejsce zdarzenia zauważyli pojazd marki Ford, którego styl jazdy wskazywał, że kierowca może być nietrzeźwy. Pomimo, iż jechał bardzo powoli, to nie potrafił utrzymać właściwego toru jazdy. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, iż za kierownicą siedzi 32-latek z gm. Siennica Różana. Mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości i okazało się, że ma on prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiada prawa jazdy.

Wkrótce 32-latek usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Samochód trafił na policyjny parking.

O wzmiankowanym tragicznym wypadku można przeczytać >>tutaj<<


Za: P.W. lubelska.policja.gov.pl

Tagged under
Small Ad

Small Ad