Banner Top
Log In

ZDERZENIE DWÓCH AUT NA OKRZEI

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów osobowych doszło dziś w Krasnymstawie. Obaj kierowcy trafili do szpitala, gdzie u jednego z nich stwierdzono m.in. złamanie ręki. 

 
W zdarzeniu, do jakiego doszło we wtorek, około południa, na skrzyżowaniu ulicy Okrzei z ul. Głowackiego, wzięły udział dwa pojazdy marki: Skoda Superb i Renault Megane. Jak dowiedzieliśmy się od Piotra Wasilewskiego — rzecznika krasnostawskiej komendy policji — wstępnie ustalono, że kierujący Renaultem 72-letni mieszkaniec Krasnegostawu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadąca Skodą kierowaną przez 65-letniego krasnostawianina. Obaj kierowcy zostali przetransportowani do szpitala, gdzie u 72 latka stwierdzono m.in złamanie ręki. Kierujący Skodą nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Wyraźnie ucierpiały natomiast oba auta. Ponadto, badania przeprowadzone przy użyciu alkomatu wykazały, że obaj uczestniczący w zdarzeniu kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu interweniowały zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, a także policja — która przez kilka godzin kierowała ruch objazdami. Na miejscu pracowali także policyjni technicy, którzy ustalają dokładne przyczyny zdarzenia. W tej chwili ruch samochodowy na przedmiotowym skrzyżowaniu odbywa się bez utrudnień związanych z zaistniałym wypadkiem.

 

Tagged under
Small Ad

Small Ad