Banner Top
Log In

ZDERZYŁ SIĘ Z KARETKĄ POGOTOWIA

Osobowe audi zderzyło się z karetką pogotowia wiozącą pacjenta do szpitala. Do szpitala trafiło dwóch członków personelu medycznego. Jak ustalili na miejscu policjanci kierujący Audi 42-letni mieszkaniec Zamościa na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

W czwartek po godz. 10:00 w Izbicy doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Jak ustalili na miejscu policjanci kierujący Audi 42-letni mieszkaniec Zamościa na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z karetką pogotowia. W wyniku uderzenia karetka zjechała do rowu i przewróciła się na bok. Do szpitala trafili członkowie personelu medycznego.

Przewożony pacjent w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń i w do szpitala w Zamościu pojechał kolejną karetką. Badanie alkomatem wykazało, iż obydwaj kierujący byli trzeźwi. Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności i przyczyn zdarzenia zajmują się krasnostawscy policjanci.


Za P.W. lubelska.policja.gov.pl

Tagged under
Small Ad

Small Ad